ECS-120-20-30B-AGL-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2731TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2731CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2731DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-20-30B-AGL-TR
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±25ppm Cristal 20pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-120-20-30B-AGL-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±25ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
20pF