2506031027Y0
Numărul produsului DigiKey
1934-1469-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1934-1469-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1934-1469-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2506031027Y0
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 300mA 550mOhm
Modele EDA/CAD
2506031027Y0 Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
550mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA