ESDCAN24-2BLY | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESDCAN24-2BLY |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 55VC SOT23 |
Termen de livrare standard al producătorului | 1 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 55V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 280W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență 12pF la 1MHz |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C (TJ) |
Canale bidirecționale 2 | Grad – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V (max.) | Calificare – |
Tensiune - Străpungere (Min) 26,7V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 55V | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 6A (8/20µs) | Pachet dispozitiv furnizor |