ESDCAN24-2BLY
Numărul produsului DigiKey
5272-ESDCAN24-2BLYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5272-ESDCAN24-2BLYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5272-ESDCAN24-2BLYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDCAN24-2BLY
Descriere
TVS DIODE 24VWM 55VC SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
1 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
55V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
280W
Aplicații
De uz universal
Capacitanță la frecvență
12pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale bidirecționale
2
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
55V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6A (8/20µs)