MR25H40MDF
Numărul produsului DigiKey
819-1055-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MR25H40MDF
Descriere
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
Referință client
Descriere detaliată
MRAM (RAM magnetorezistent) CI memorie 4Mbit SPI 40 MHz 8-DFN-EP, Semnalizator mic (5X6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MR25H40MDF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență ceas
40 MHz
Prod.
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)