ASEMB-16.000MHZ-XY-T
Numărul produsului DigiKey
535-11459-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-11459-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-11459-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASEMB-16.000MHZ-XY-T
Descriere
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ASEMB-16.000MHZ-XY-T Modele
Stabilitate frecvență
±10ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
16mA
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V