TG2016SMN 10.0000M-MCGNNMB poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
10 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 1,7V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
TG2016SMN 10.0000M-MCGNNMB
Numărul produsului DigiKey
114-TG2016SMN10.0000M-MCGNNMB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG2016SMN 10.0000M-MCGNNMB
Descriere
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SMD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 10.0000M-MCGNNMB Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Curent - Alimentare (Max)
1,5mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,029" (0,73mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,63V