TG2016SMN 10.0000M-MCGNNM0 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
EPSON
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
EPSON
În stoc: 0
Fișă de date
10 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 1,7V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
TG2016SMN 10.0000M-MCGNNM0
Numărul produsului DigiKey
114-TG2016SMN10.0000M-MCGNNM0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TG2016SMN 10.0000M-MCGNNM0
Descriere
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 10.0000M-MCGNNM0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Alimentare (Max)
1,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
Undă sinusoidală limitată
Înălțime - Montat (Max)
0,029" (0,73mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,63V