SG-210STF 25.0000ML5
Numărul produsului DigiKey
114-SG-210STF25.0000ML5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
114-SG-210STF25.0000ML5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
114-SG-210STF25.0000ML5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SG-210STF 25.0000ML5
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
2,2mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
2,7µA
Stabilitate frecvență
±50ppm