FC-135 32.7680KA-K0
Numărul produsului DigiKey
SER4087TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER4087CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER4087DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FC-135 32.7680KA-K0
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 10pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
10pF