FC-135 32.7680KA-A0
Numărul produsului DigiKey
114-FC-13532.7680KA-A0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
114-FC-13532.7680KA-A0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
114-FC-13532.7680KA-A0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FC-135 32.7680KA-A0
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FC-135 32.7680KA-A0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF