FA-238V 12.0000MB-W5
Numărul produsului DigiKey
114-FA-238V12.0000MB-W5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
114-FA-238V12.0000MB-W5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
114-FA-238V12.0000MB-W5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-238V 12.0000MB-W5
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±50ppm Cristal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
FA-238V 12.0000MB-W5 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
12pF