FA-238V 12.0000MB-W
Numărul produsului DigiKey
FA-238V12.0000MB-W-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-238V 12.0000MB-W
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±50ppm Cristal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FA-238V 12.0000MB-W Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
12pF