FA-238 24.0000MB-C3
Numărul produsului DigiKey
SER3689TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER3689CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER3689DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-238 24.0000MB-C3
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±50ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
FA-238 24.0000MB-C3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
24 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
18pF