RCM70CGI-471
Numărul produsului DigiKey
495-RCM70CGI-471TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-RCM70CGI-471CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-RCM70CGI-471DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RCM70CGI-471
Descriere
CMC 470UH 700MA 2LN SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700mA DCR 170mOhm (tipic)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RCM70CGI-471 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță la frecvență
470 µH @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,236" l (7,10mm x 6,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
700mA
Înălțime (Max)
0,205" (5,20mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
170mOhm (tipic)