EPC2010C
Numărul produsului DigiKey
917-1085-2-ND - Bandă și mosor (TR)
917-1085-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
917-1085-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EPC2010C
Descriere
GANFET N-CH 200V 22A DIE OUTLINE
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 22A (Ta) – Montare pe suprafață Matriță
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
5.3 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
+6V, -4V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
540 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V
Pachet dispozitiv furnizor
Matriță
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
25mOhm la 12A, 5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 3mA