DFLS1150Q-7
Numărul produsului DigiKey
DFLS1150Q-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DFLS1150Q-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DFLS1150Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFLS1150Q-7
Descriere
DIODE SCHOTTK 150V 1A POWERDI123
Descriere detaliată
Diodă 150 V 1A Montare pe suprafață PowerDI™ 123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFLS1150Q-7 Modele
Atributele produsului
Categorie
Capacitanță la Vr, F
28pF la 5V, 1MHz
Prod.
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q101
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 123
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 1 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)