DMN15H310SK3-13
Numărul produsului DigiKey
31-DMN15H310SK3-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMN15H310SK3-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMN15H310SK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN15H310SK3-13
Descriere
MOSFET N-CH 150V 8.3A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 8,3A (Tc) 32W (Ta) Montare pe suprafață TO-252-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
405 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
32W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
150 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
310mOhm la 1,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8.7 nC @ 10 V