RSCHC1055R5L09015T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Elna America
În stoc: 15.108
Fișă de date
Echivalente parametric
Elna America
În stoc: 6.824
Fișă de date
Cornell Dubilier Knowles
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
1 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 30Ohm la 1kHz 3000h la 85°C
RSCHC1055R5L09015T
Numărul produsului DigiKey
604-RSCHC1055R5L09015T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSCHC1055R5L09015T
Descriere
ELECTRIC DOUBLE LAYER CAPACITOR
Termen de livrare standard al producătorului
37 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Grad
Producător
Calificare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Pini PC
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Capacitanță
1 F
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Toleranță
-20%, +80%
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Mărime/Dimensiune
0,846" diam. (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm la 1kHz
Înălțime - Montat (Max)
0,374" (9,50mm)
Durată de funcționare la temp.
3000h la 85°C
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C