RSCH11055R5L09015T
Numărul produsului DigiKey
604-RSCH11055R5L09015T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSCH11055R5L09015T
Descriere
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Referință client
Descriere detaliată
1 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 30Ohm 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
Elna America
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
1 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,846" diam. (21,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,374" (9,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C