ECS-TXO-2520-33-400-AN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2260TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2260CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2260DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-TXO-2520-33-400-AN-TR
Descriere
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ HCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz TCXO HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-2520-33-400-AN-TR Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±2,5ppm