ASTX-H12-40.000MHZ-I25-T
Numărul produsului DigiKey
535-ASTX-H12-40.000MHZ-I25-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASTX-H12-40.000MHZ-I25-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASTX-H12-40.000MHZ-I25-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASTX-H12-40.000MHZ-I25-T
Descriere
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ HCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz TCXO HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASTX-H12-40.000MHZ-I25-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±2,5ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V