ECS-TXO-2016-33-320-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3164TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3164CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3164DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-TXO-2016-33-320-TR
Descriere
XTAL OSC TCXO 32MHZ 3.3V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz TCXO HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-2016-33-320-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±2,5ppm