ECS-80-18-5PX-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-80-18-5PX-TR |
Descriere | CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 8 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms HC-49/US |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-80-18-5PX-TR Modele |
Categorie | Capacitanță sarcină 18pF |
Prod. | ESR (Rezistență serie echivalentă) 60 Ohms |
Serie | Mod operare Fundamental |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Tip MHz Crystal | Tip montare Montare pe suprafață |
Frecvență 8 MHz | Pachet/cutie |
Stabilitate frecvență ±50ppm | Mărime/Dimensiune 0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,169" (4,30mm) |