ECS-480-10-48-CKY-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3037TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3037CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3037DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-480-10-48-CKY-TR
Descriere
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48 MHz ±10ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-480-10-48-CKY-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
48 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSMD (1,2x1)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,039" l (1,20mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)
Capacitanță sarcină
10pF