ECS-120-18-30-JGN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3125TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3125CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3125DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-18-30-JGN-TR
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 80 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-120-18-30-JGN-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
18pF