W2E142-CC15-16
Numărul produsului DigiKey
381-2819-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W2E142-CC15-16
Descriere
FAN AXIAL 230VAC 172X150X38MM
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 175,0CFM (4,90m³/min) 2 terminale
Categorie
Zgomot
54,0dB(A)
Putere (wați)
16,00W
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Temperatură de funcționare
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Lățime
38,00mm