PDUMV20HV-36
Numărul produsului DigiKey
95-PDUMV20HV-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDUMV20HV-36
Descriere
3.23.8KW 200240V SINGLE-PHASE ME
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PDU (Unitate distribuție energie) – Rack, Vertical
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Borne de ieșire c.a.
20
Producător
Eaton Tripp Lite
Conector - Ieșire c.a.
IEC 320-C13 (16), C19 (4)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Intrare
208V, 230V
Stare piesă
Activ
Material carcasă
Aluminiu
Tip
PDU (Unitate distribuție energie)
Linii media protejate
Tip montare
Rack, Vertical
Energie
Curent - Max
20A