PDUMH20HVL66
Numărul produsului DigiKey
95-PDUMH20HVL66-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDUMH20HVL66
Descriere
3.23.8KW 208/240V SINGLE-PHASE M
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PDU (Unitate distribuție energie) – Rack, Orizontal
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Borne de ieșire c.a.
10
Producător
Eaton Tripp Lite
Conector - Ieșire c.a.
IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Intrare
208V, 230V
Stare piesă
Activ
Material carcasă
Metal
Tip
PDU (Unitate distribuție energie)
Linii media protejate
Tip montare
Rack, Orizontal
Energie
Curent - Max
20A