XVM-315R9515-R
Numărul produsului DigiKey
283-XVM-315R9515-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XVM-315R9515-R
Descriere
CAP MODULE 5.1F 315.9V
Descriere detaliată
5.13 F Supercondensator (EDLC) 315.9 V Modul 320mOhm 1500h la 65°C
Pachet/cutie
Modul
Capacitanță
5.13 F
Spațiu între derivații
Toleranță
-5%, +20%
Mărime/Dimensiune
17,323" L x 14,843" l (440,00mm x 377,00mm)
Tensiune - Nominală
315.9 V
Înălțime - Montat (Max)
3,740" (95,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
320mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C