XVM-259R2635-R
Numărul produsului DigiKey
283-XVM-259R2635-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XVM-259R2635-R
Descriere
CAP MODULE 6.25F 259.2V
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.25 F Supercondensator (EDLC) 259.2 V Modul, Borne cu șurub 250mOhm 1500h la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Borne cu șurub
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Modul, Borne cu șurub
Capacitanță
6.25 F
Spațiu între derivații
Toleranță
-5%, +20%
Mărime/Dimensiune
21,654" L x 10,472" l (550,00mm x 266,00mm)
Tensiune - Nominală
259.2 V
Înălțime - Montat (Max)
3,689" (93,70mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C