SM8S33AH
Numărul produsului DigiKey
283-SM8S33AHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-SM8S33AHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-SM8S33AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM8S33AH
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 124A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-218AB
Categorie
Putere - Impuls maxim
6600W (6,6kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Pachet/cutie
DO-218AB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
124A