SM8S33A-Q | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SM8S33A-Q |
Descriere | TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218 |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 53,3V Clemă 124A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-218 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SM8S33A-Q Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 6600W (6,6kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 33V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 36,7V | Pachet/cutie DO-218AB |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 53,3V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 124A | Număr produs de bază |