PTSA181230V030
Numărul produsului DigiKey
283-PTSA181230V030TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-PTSA181230V030CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-PTSA181230V030DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTSA181230V030
Descriere
PTC RESET FUSE 300MA 30V 1812
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Siguranță resetabilă PTC 30V 300 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.75 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Tensiune - Max
30V
Curent - Menținere (Ih) (Max)
300 mA
Mărime/Dimensiune
0,178" L x 0,126" l (4,53mm x 3,20mm)
Curent - Decuplare (It)
600 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Timp până la decuplare
150 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
200 mOhms