0ZCG0030FF2C
Numărul produsului DigiKey
5923-0ZCG0030FF2CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5923-0ZCG0030FF2CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5923-0ZCG0030FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0ZCG0030FF2C
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 300 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Modele EDA/CAD
0ZCG0030FF2C Modele
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.75 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Tensiune - Max
30V
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Curent - Menținere (Ih) (Max)
300 mA
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Decuplare (It)
600 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
0,028" (0,70mm)
Timp până la decuplare
100 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
200 mOhms