PHV-5R4V474-R
Numărul produsului DigiKey
283-PHV-5R4V474-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHV-5R4V474-R
Descriere
CAP 470MF -10% +30% 5.4V T/H
Descriere detaliată
470 mF Supercondensator (EDLC) 5.4 V Radial, Bidon 400mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
470 mF
Spațiu între derivații
0,465" (11,80mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,681" L x 0,354" l (17,30mm x 9,00mm)
Tensiune - Nominală
5.4 V
Înălțime - Montat (Max)
0,571" (14,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
400mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C