PB-5R0V104-R
Numărul produsului DigiKey
283-PB-5R0V104-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PB-5R0V104-R
Descriere
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 mF Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon 4Ohm la 100Hz 1000 ore la 70°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PB-5R0V104-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
100 mF
Spațiu între derivații
0,287" (7,30mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,445" L x 0,236" l (11,30mm x 6,00mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
4Ohm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C