PA-5R0V224-R este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 833
Fișă de date
220 mF Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon 300mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
PA-5R0V224-R
Numărul produsului DigiKey
283-2786-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PA-5R0V224-R
Descriere
CAP 220MF -20% +80% 5V T/H
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
220 mF
Spațiu între derivații
0,465" (11,80mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,681" L x 0,354" l (17,30mm x 9,00mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
300mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C