PB-5R0V474-R
Numărul produsului DigiKey
283-PB-5R0V474-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PB-5R0V474-R
Descriere
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Descriere detaliată
470 mF Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon 1Ohm la 100Hz 1000 ore la 70°C
Capacitanță
470 mF
Spațiu între derivații
0,465" (11,80mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,681" L x 0,354" l (17,30mm x 9,00mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,571" (14,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
1Ohm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C