MOVS4032V250
Numărul produsului DigiKey
283-MOVS4032V250TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MOVS4032V250CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MOVS4032V250DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MOVS4032V250
Descriere
VARISTOR 390V 1.2KA 2SMD NO LEAD
Referință client
Descriere detaliată
390 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2-SMD, Fără derivație
Categorie
Tensiune varistor (Max)
429 V
Producător
Eaton - Electronics Division
Curent - Supratensiune
1.2 kA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
250 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
330 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
351 V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune varistor (tipică)
390 V