MOVS2825V230 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
360 V 400 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2-SMD, Fără derivație
MOVS Surface Mount Metal Oxide Varistors
Eaton Surface Mount Circuit Protection Devices
MOVS2825V230
Numărul produsului DigiKey
283-MOVS2825V230TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MOVS2825V230CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MOVS2825V230DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MOVS2825V230
Descriere
VARISTOR 360V 400A 2SMD NO LEAD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune varistor (Max)
396 V
Curent - Supratensiune
400 A
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
230 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
300 V
Tensiune varistor (Min)
324 V
Tensiune varistor (tipică)
360 V