B72650M0231K072
Numărul produsului DigiKey
495-B72650M0231K072TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-B72650M0231K072CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-B72650M0231K072DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72650M0231K072
Descriere
VARISTOR 400A 2SMD JLEAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
400 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 3225 (8063 metric)
Modele EDA/CAD
B72650M0231K072 Modele
Energie
7,2J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Volți c.a. maxim
230 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Volți c.c. maxim
300 V
Pachet/cutie
3225 (8063 metric)
Curent - Supratensiune
400 A