KW-5R5C334-R
Numărul produsului DigiKey
283-KW-5R5C334-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KW-5R5C334-R
Descriere
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Descriere detaliată
330 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 50Ohm la 1kHz 2000 ore la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KW-5R5C334-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Capacitanță
330 mF
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,531" diam. (13,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,348" (8,85mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C