EDS334Z5R5C
Numărul produsului DigiKey
338-EDS334Z5R5C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EDS334Z5R5C
Descriere
0.33F, 5.5V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 75Ohm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
Cornell Dubilier Knowles
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
330 mF
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,531" diam. (13,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,374" (9,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
75Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C