KR-5R5C334H-R
Numărul produsului DigiKey
283-KR-5R5C334H-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KR-5R5C334H-R
Descriere
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Descriere detaliată
330 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 50Ohm 1000 ore la 70°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
330 mF
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,531" diam. (13,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50Ohm
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C