SCE5R5C334
Numărul produsului DigiKey
3239-SCE5R5C334-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SCE5R5C334
Descriere
CAP 5.5V -20% +80% 0.33F T/H
Referință client
Descriere detaliată
330 mF Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 60Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Sruite Electronic Technology (US)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
330 mF
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,531" diam. (13,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C