HV1840-2R7606-R
Numărul produsului DigiKey
283-HV1840-2R7606-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV1840-2R7606-R
Descriere
CAP 60F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 18mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Capacitanță
60 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
18mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C