BCAP0050 P270 S01
Numărul produsului DigiKey
589-BCAP0050P270S01-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BCAP0050 P270 S01
Descriere
CAP 50F -10% +20% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 16mOhm –
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Grad
Producător
Maxwell Technologies
Calificare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Pini PC
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Capacitanță
50 F
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Toleranță
-10%, +20%
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
16mOhm
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
Durată de funcționare la temp.
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C