HCM1A0503V2-R20-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HCM1A0503V2-R20-R |
Descriere | FIXED IND 200NH 20.5A 2 MOHM SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 200 nH Ecranat – Inductor 20.5 A Max. 2mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 2mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 160MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Inactual | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 20A | Mărime/Dimensiune 0,213" L x 0,205" l (5,40mm x 5,20mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,118" (3,00mm) |