HCM1A0503V3-R20-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1A0503V3-R20-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1A0503V3-R20-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1A0503V3-R20-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1A0503V3-R20-R
Descriere
FIXED IND 200NH 20.5A 2 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 nH Ecranat Turnat Inductor 20.5 A Max. 2mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
160MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
20A
Mărime/Dimensiune
0,213" L x 0,205" l (5,40mm x 5,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)